Архієрейська служба на Масляному тижні (Чорногородка, Бишівське)

08 березня 2016 року, у вівторок Сирного тижня, в свято першого та другого знайдення глави Іоанна Предтечі, архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка Бишівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), настоятель храму священноінок Іоаким (Тищук), клірики Макарівського вікаріатства та гості парафії у священному сані. За богослужінням молилися сільський голова с. Чорногородка Віктор Логвиненко та представники органів місцевого самоврядування.

Після сугубої єктенії владика Іларій підніс молитву за мир в Україні.

По завершені Божественної літургії відбувся чин славлення перед іконою Іоанна Предтечі з піднесенням молитви до святого.

Після служби учні парафіяльної та місцевої загальноосвітньої шкіл дали виставу-концерт, присвячений підготовчому періоду до святого Великого посту, Масляному тижню та прийдешній Прощеній неділі.

Архієрей подякував виконавцям за чудову духовну постанову, а священнослужителям - за старанні труди на ниві Христовій. Його Преосвященство привітав усіх зі святом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Благочинний архімандрит Філарет та настоятель храму священноінок Іоаким подякували владиці Іларію за очолену Божественну літургію, піднесені молитви та передане благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

З рук архієпископа Макарівського усі присутні у благословення отримали святі ікони. Також усім у храмі було вручено подарунки до Масного тижня, підготовлені парафією с. Чорногородка та Бишівським благочинням.

Сільський голова подякував владиці та священнослужителям за візит до села та звершену службу та приєднався до слів вітання.

Усіх присутніх було запрошено на святкову трапезу з млинцями, виготовленими за старовинними рецептами, та іншими традиційними стравами Сирного тижня. Також відбувся концерт духовних піснеспівів, підготовлений неодноразовим учасником та переможцем всеукраїнських та міжнародних фестивалей православної пісні Михайлом Кухарем з Макарова та місцевою парафіяльною громадою.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.