Владика очолив богослужіння в день престольного свята (Плахтянка, Макарівське)

19 вересня 2022

19 вересня 2022 року, в свято спомину Чуда Архістратига Божого Михаїла, що відбулося в Колосах (в Хонех), єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі Архістратига Михаїла с. Плахтянка в день престольного свята.

У Макарівському вікаріатстві відбулися річні зборі духовенства (Фасова)

25 грудня 2021

25 грудня 2021 року, в день пам'яті Спиридона, Триміфунтського чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, відбулися щорічні підсумкові збори духовенства Макарівського вікаріатства Київської єпархії.

Соборне архієрейське богослужіння в день пам'яті святителя Димитрія Ростовського (Макарів)

10 листопада 2021

10 листопада 2021 року, в день пам'яті святителя Димитрія Ростовського, уродженця Макарова, в цьому містечку, в храмі на честь пророка Божого Ілії, який також має приділ на честь святителя Димитрія, відбулася святкова соборна архієрейська літургія.

У Фасовій відбулася соборна архієрейська літургія в річницю заснування монастиря (Макарівське)

27 жовтня 2021

27 жовтня 2021 року, в жіночому монастирі на честь чудотворного образу Пресвятої Богородиці "Услишательниця" с. Фасова, в однойменному соборі, відбулася архієрейська літургія з нагоди 6‑ї річниці з дня заснування обителі.

Адже саме цього дня в 2015 році Рішенням Священного Синоду було надано благословення на утворення монастиря на місці парафії, де Пречиста Богородиця явила диво.

Владика звершив літургію в день престольного свята (Колонщина, Макарівське)

09 жовтня 2021

09 жовтня 2021 року, в день пам'яті Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова, єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі на честь улюбленого учня Спасителя в с. Колонщина.

Керуючий вікаріатством очолив святкову літургію в день храмового празника (Плахтянка, Макарівське)

19 вересня 2021

19 вересня 2021 року, в свято спомину чуда Архістратига Михаїла, що сталося в Хонех (Колосах), єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі Архангела Михаїла с. Плахтянка.

На парафії відбулася архієрейська літургія (Забуяння, Макарівське)

16 вересня 2021

16 вересня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, на парафії Покрову Божої Матері с. Забуяння Макарівського благочиння відбулася архієрейська літургія.

Також цього дня настоятеля парафії вітали з 40-річним ювілеєм.

У Макарові в день престольного свята відбулася архієрейська літургія (Макарівське)

02 серпня 2021

02 серпня 2021 року архієпископ Фастівський Даміан і Керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Бишівський Кирил звершили Божественну літургію в храмі пророка Божого Ілії смт Макарів у день престольного свята.

У Фасовій в день свята святителя Миколая Чудотворця відбулася урочиста соборна архієрейська літургія (Макарівське)

22 травня 2021

22 травня 2021 року, в день свята на честь Перенесення мощей святого Миколая Чудотворця з Мир Лікійських у Барі, в Свято-Услишательському соборі однойменного монастиря с. Фасова відбулася урочиста соборна архієрейська літургія.

В Услишательському монастирі звершено постриг

25 квітня 2021

25 квітня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії, Керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Бишівський Кирил, який є фундатором монастиря на честь ікони Божої Матері "Услишательниця" с. Фасова, звершив чорнечий постриг у мантію послушника Юрія Єгорова.

Відбулися духовні збори кліриків Макарівського благочиння (Королівка)

10 квітня 2021

09 квітня 2021 року, в п'ятницю четвертої седмиці Святої Чотиридесятниці,  єпископ Бишівський Кирил звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь Казанської ікони Божої Матері с. Королівка.

Цього ж дня на парафії відбулися духовні збори кліриків Макарівського благочиння.

У Фасовій відбулася соборна архієрейська служба в день тезоіменитства владики Кирила (Макарівське)

01 квітня 2021

31 березня 2021 року, в день пам'яті святителя Кирила Ієрусалимського, в Свято-Услишательському соборі однойменного монастиря с. Фасова вікаріями Київської Митрополії було звершено соборну архієрейську літургію літургію.

Цього дня єпископ Бишівський Кирил, Керуючий Макарівським вікаріатством, відзначає день пам'яті свого небесного покровителя.

Керуючий вікаріатством звершив читання четвертої частини Великого канону (смт Макарів, Макарівське)

19 березня 2021

18 березня 2021 року, в четвер першого тижня Великого посту, єпископ Бишівський Кирил звершив читання четвертої частини Великого покаянного канону святого Андрія Критського в храмі пророка Божого Ілії смт Макарів.

Відбулася архієрейська соборна служба в с. Колонщина (Макарівське благочиння)

26 лютого 2021

26 лютого 2021 року, в день пам'яті преподобного Мартініана, єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі апостола Іоанна Богослова с. Колонщина Бучанського району.

У Макарові відбулася архієрейська служба в день свята ікони Божої Матері "Віднайдення загиблих"

18 лютого 2021

18 лютого 2021 року, в день вшанування ікони Божої Матері "Віднайдення загиблих", архієпископ Фастівський Даміан та єпископ Бишівський Кирил звершили Божественну літургію в храмі пророка Божого Ілії смт Макарів, де знаходиться місцево пошанований образ Пресвятої Богородиці.

Відбулися річні збори священнослужителів вікаріатства (Фасова)

25 грудня 2020

25 грудня 2020 року, в день вшанування пам'яті святителя Спиридона Тримифунтського, в храмі на честь ікони Божої Матері "Услишательниця" с. Фасова відбулися підсумкові річні збори кліриків Макарівського вікаріатства.

Слово архімандрита Кирила (Білана) при нареченні єпископом Бишівським, вікарієм Київської Митрополії

09 квітня 2020

"Святий праведний Іоанн Кронштадський сказав: «Господь кожного з нас ставить на таке місце, де ми можемо, якщо захочемо, принести Богу плоди добрих справ і вртяувати себе та інших». ..."

У Фасовій відбулися загальні духовні збори двох благочинь

11 квітня 2019

11 квітня 2019 року, в четвер 5-ї седмиці святого Великого посту, коли звершується служба "Маріїно стояння", в монастирському храмі на честь ікони Божої Матері "Услишательниця" с. Фасова  відбулося спільне говіння духовенства Макарівського та Бишівського благочинь.

Також цього дня тут відбулися духовні збори священнослужителів.

У Макарові, в день престольного свята, служив єпископ Макарівський Гедеон (Макарівське благочиння)

10 листопада 2018

10 листопада 2018 року, в день преставлення святителя Димитрія Ростовського, в містечку Макарові, в якому народився майбутній святитель, в храмі на честь святого пророка Божого Ілії, який має також приділ на честь святого Димитрія, відбулася Божественна літургія, яку очолив єпископ Макарівський Гедеон.