Благочинний відвідав святковий виступ у школі-інтернаті (Мостище, Бишівське)

19 грудня 2016 року, в свято святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) відвідав допоміжну спеціалізовану школу-інтернат для дітей з легкою розумовою відсталістю с. Мостище.

Вихователями та вихованцями було підготовано виставу, на яку організатори запросили священнослужителя. Зі сцени було показано життя та служіння Богу та людям святого Миколая Чудотворця. Окремо діти звернули увагу на тему боротьби добра зі злом і на те, що каючись у своїх гріхах, людина може виправлятися та вирівнювати свій шлях до Бога.

Отець Філарет, від імені Керуючого Макарівським вікаріатством архієпископа Макарівського Іларія, привітав усіх зі святом і подякував за чудову виставу-проповідь.

Відділом соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння для вихованців навчального закладу та персоналу було підготовлено особливі солодкі подарунки та гостинці.

Цього ж дня архімандрит Філарет відвідав сім'ї загиблих в АТО українських військовослужбовців, де є маленькі діти. Привітавши всіх зі святом, священнослужитель вручив подарунки та обговорив з батьками питання щодо організації реабілітації та відпочинку дітей за кордоном.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.