Відбулися духовні збори священнослужителів Бишівського благочиння (Бишів)

15 березня 2017 року, в середу третьої седмиці святої Великої Чотиридесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія Високопреосвященніший Іларій, архієпископ Макарівський, Керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі Покрову Пресвятої Богородиці с. Бишів.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель парафії протоієрей Петро Подунайчук, духовенство Макарівського вікаріатства. Перед початком служби Божої священнослужителі підійшли до таїнства сповіді, яке звершив духівник благочиння ієромонах Іоаким (Тищук).

Цього дня в храмі молилися численні парафіяни, серед них - вихованці місцевого дитячого садочку та учні середньої загальноосвітньої школи с. Бишів разом зі своїми вчителями.

За літургією було вознесено молитву за мир в Україні. По завершенні богослужіння відбувся чин славлення перед чудотворним образом Піщанської ікони Пресвятої Богородиці, яка прибула до Бишівського благочиння з міста Ізюм.

Владика Іларій виголосив проповідь, у якій зупинився на читаннях великопісних паремій нинішнього дня. Зокрема архієрей зазначив, що спасительний для Ноя та його сімейства ковчег є прообразом Церкви Христової, і, перебуваючи в лоні Святої Апостольської Церкви, ми отримуємо те Євангельське спасіння, яке робить наше життя істинним життям у Христі.

Керуючий вікаріатством передав усім привітання та благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, а також подякував благочинному та духовенству за спільні молитви та за труди на ниві Христовій.

З рук владики Іларія, в благословення на продовження святого Великого посту, всі присутні за богослужінням отримали святі ікони Спасителя у Терновому Вінці.

Цього ж дня під головуванням владики Іларія відбулися збори духовенства Бишівського благочиння. Священнослужителі розглянули поточні питання з життя парафій, окрему увагу було приділено місіонерській, проповідницькій і катехізаторській роботі, соціальному служінню.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.

Зустріч владики Іларія


Архієпископ Макарівський Іларій вклоняється перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці

 

 

Початок Божественної літургії

 

 

Чин славлення перед Чудотворною іконою

 

Збори священнослужителів Бишівського благочиння