Священнослужителі вікаріатства взяли участь у проведенні мобілізованих військовиків (Макарівське)

23 квітня 2015 року, з благословення Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Преосвященнішого єпископа Макарівського Іларія, прес-секретар Макарівського вікаріатства, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) та клірик Макарівського благочиння протоієрей Василій Яцик на запрошення військового комісара Макарівського району підполковника Романа Смолянінова взяли участь у церемонії відправлення до лав Збройних Сил України мобілізованих військовозобов’язаних району.

Перед присутніми військовослужбовцями та членами їх сімей виступив народний гурт «Козацькі джерела», який виконав духовно-патріотичні пісенні композиції. Священнослужителі звернулися до мобілізованих військовиків зі словом, у якому нагадали про обов’язки воїна-християнина, а також побажали повертатися живими та здоровими до своїх домівок.

На пропозицію архімандрита Філарета усі присутні вознесли молитву за мир в Україні. Представники вікаріатства вручили у благословення кожному військовослужбовцю натільний хрест, ікони Спасителя та Ангела-Охоронця, а також пояси з 90-м Псалмом та молитвою «Да воскреснет Бог». Усіх було окроплено святою водою.

Військовий комісар Макарівського району подякував священнослужителям Української Православної Церкви за участь у заході.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.