Владика звершив літургію в богослужбовий день "Маріїного стояння" (Чорногородка)

15 квітня 2021

15 квітня 2021 року, в четвер п'ятої седмиці Святої Чотиридесятниці, в богослужбовий день "Маріїного стояння", єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка Макарівського району.

Священнослужителі взяли участь у творчому вечері поетеси (Чорногородка, Бишівське благочиння)

19 травня 2018

19 травня 2018 року в клубі с. Чорногородка відбувся творчий вечір поетеси з Макарівщини Паши Ґран. На запрошення організаторів вечір відвідали благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) і духівник благочиння архімандрит Іоаким (Тищук).

Архієрейська служба в с. Чорногородка (Бишівське благочиння)

22 вересня 2017

22 вересня 2017 року, на другий день свята Різдва Божої Матері, в день пам'яті святих Богоотців Іоакима та Анни, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка.

Архієрейська служба в п'ятницю Світлого Тижня (Чорногородка, Бишівське)

21 квітня 2017

21 квітня 2017 року, в п'ятницю Світлої Седмиці, свято ікони Божої Матері "Живоносне Джерело", архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію пасхальним чином в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка Бишівського благочиння.

Священнослужитель Макарівського вікаріатства прийняв постриг в мантію (Київ, Лавра)

08 березня 2017

08 березня 2017 року, в день пам'яті обрітення мощей святої Матрони Московської, напередодні свята першого та другого обрітень глави святого Іоанна Предтечі, архієпископ Макарівський Іларій звершив постриг у чорнецтво клірика Макарівського вікаріатства священноінока Іоакима (Тищука).

Архієрейська служба на другий день престольного свята (Чорногородка, Бишівське)

22 вересня 2016

22 вересня 2016 року, в другий день свята Різдва Пресвятої Богородиці, в день шанування святих праведних Богоотців Іоакима та Анни, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі Різдва Божої Матері с. Чорногородка Бишівського благочиння. За місцевою парафіяльною традицією богослужіння звершувалося вночі.

Архієрейська служба та збори духовенства Бишівського благочиння (Чорногородка)

14 квітня 2016

14 квітня 2016 року, в четвер 5-ої неділі Великого посту, в день пам'яті преподобної Марії Єгипетської, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка Бишівського благочиння. По завершенні служби Божої під головуванням архієрея відбулися збори священнослужителів благочиння.

Архієрейська служба на Масляному тижні (Чорногородка, Бишівське)

08 березня 2016

08 березня 2016 року, у вівторок Сирного тижня, в свято першого та другого знайдення глави Іоанна Предтечі, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка Бишівського благочиння.

Архієрейська служба у Світлий Понеділок (Чорногородка, Бишівське)

13 квітня 2015

13 квітня 2015 року, у Світлий Понеділок, на другий день Святої Пасхи, єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію Пасхальним чином у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка Бишівського благочиння.

У Чорногородці вітають з Великоднем та запрошують на архієрейську службу (Бишівське)

11 квітня 2015

На парафії Різдва Пресвятої Богородиці видано Великодню листівку з вітанням та запрошенням на архієрейську службу у Світлий Понеділок.

Служба в день святителя Миколая (Чорногородка, Бишівське)

19 грудня 2014

19 грудня 2014 року, в день преставлення святителя Миколая, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка Бишівського благочиння відбулася Божественна літургія, яку відправив настоятель парафії ієромонах Іоаким (Тищук).

Архієрейська служба в Неділю всіх святих, що в землях Русі просіяли (Чорногородка, Бишівське благочиння)

22 червня 2014

22 червня 2014 року, в неділю всіх святих, що в землях Русі просіяли, єпископ Макарівський Іларій звершив святу Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Чорногородка Бишівського благочиння.