Владика співслужив за літургією з чином канонизації святого (Бориспіль)

23 листопада 2021

23 листопада 2021 року, у вівторок 23-ї седмиці після П'ятдесятниці, єпископ Бишівський Кирил співслужив у літургії з нагоди прославлення в лику святих священномученика Михаїла Под'єльського, пресвітера Зазимського, в кафедральному Свято-Покровському соборі м. Бориспіль.

Соборне архієрейське богослужіння в день пам'яті святителя Димитрія Ростовського (Макарів)

10 листопада 2021

10 листопада 2021 року, в день пам'яті святителя Димитрія Ростовського, уродженця Макарова, в цьому містечку, в храмі на честь пророка Божого Ілії, який також має приділ на честь святителя Димитрія, відбулася святкова соборна архієрейська літургія.

Владика співслужив за літургією в день пам'яті святого Нестора Літописця (Лавра)

09 листопада 2021

09 листопада 2021 року, в день пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії, єпископ Бишівський Кирил співслужив за літургією в Успенському соборі Успенської Києво-Печерської лаври.

Владика Кирил співслужив у заупокійних богослужіннях (Святогірська Лавра, Святогірськ)

04 листопада 2021

04 листопада 2021 року, в четвер 20-го тижня після П'ятдесятниці, єпископ Бишівський Кирил співслужив у заупокійних богослужіннях за новоспочилим схиархієпископом Аліпієм (Погребняком), які відбулися в Свято-Успенській Святогірській Лаврі м. Святогірськ і в Свято-Покровському монастирі м. Лиман (Донецька область).

У Фасовій відбулася соборна архієрейська літургія в річницю заснування монастиря (Макарівське)

27 жовтня 2021

27 жовтня 2021 року, в жіночому монастирі на честь чудотворного образу Пресвятої Богородиці "Услишательниця" с. Фасова, в однойменному соборі, відбулася архієрейська літургія з нагоди 6‑ї річниці з дня заснування обителі.

Адже саме цього дня в 2015 році Рішенням Священного Синоду було надано благословення на утворення монастиря на місці парафії, де Пречиста Богородиця явила диво.

Єпископ Кирил співслужив у Свято-Введенському монастирі в день Ангела його Намісника (Київ)

18 жовтня 2021

18 жовтня 2021 року, в день пам'яті преподобного цілителя Печерського Даміана, єпископ Бишівський Кирил співслужив за Божественною літургією в Свято-Введенському монастирі м. Києва.

Владика співслужив за літургією в Покровському монастирі в день престольного свята (Київ)

14 жовтня 2021

14 жовтня 2021 року, в день свята Покрову Пресвятої Богородиці, єпископ Бишівський Кирил співслужив за літургією в Свято-Покровському жіночому монастирі м. Києва.

Владика співслужив за літургією в Лаврі в день Собору Києво-Печерських святих Ближніх печер (Київ)

11 жовтня 2021

11 жовтня 2021 року, в день пам'яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, що в Ближніх печерах (преподобного Антонія) спочивають, єпископ Бишівський Кирил співслужив за літургією, яку в Успенському соборі Лаври очолив Намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Владика звершив літургію в день престольного свята (Колонщина, Макарівське)

09 жовтня 2021

09 жовтня 2021 року, в день пам'яті Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова, єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі на честь улюбленого учня Спасителя в с. Колонщина.

Владика звершив Всенощне бдіння в канун престольного свята (Мостище, Бишівське)

26 вересня 2021

26 вересня 2021 року, в неділю 14-ту після П'ятдесятниці, в передсвято Воздвиження Хреста Господнього, єпископ Бишівський Кирил звершив Всенощне бдіння в Хрестовоздвиженському храмі с. Мостище.

Владика Кирил звершив літургію в храмі с. Мар'янівка (Бишівське)

25 вересня 2021

25 вересня 2021 року, в суботу 14-ту після П'ятдесятниці, в день віддання свята Різдва Пресвятої Богородиці, єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі Архістратига Божого Михаїла с. Мар'янівка.

Владика Кирил очолив літургію в день храмового свята (Ясногородка, Бишівське)

21 вересня 2021

21 вересня 2021 року, в свято Різдва Пресвятої Богородиці, єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пречистої Божої Матері с. Ясногородка Бишівського благочиння.

Керуючий вікаріатством очолив святкову літургію в день храмового празника (Плахтянка, Макарівське)

19 вересня 2021

19 вересня 2021 року, в свято спомину чуда Архістратига Михаїла, що сталося в Хонех (Колосах), єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі Архангела Михаїла с. Плахтянка.

На парафії відбулася архієрейська літургія (Забуяння, Макарівське)

16 вересня 2021

16 вересня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, на парафії Покрову Божої Матері с. Забуяння Макарівського благочиння відбулася архієрейська літургія.

Також цього дня настоятеля парафії вітали з 40-річним ювілеєм.

Відбулася архієрейська літургія в день Церковного Новоліття (Рожів, Бишівське)

14 вересня 2021

14 вересня 2021 року, в день церковного Новоліття й у свято вшанування ікони Августовської Пресвятої Богородиці, єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі Успіння Божої Матері с. Рожів.

Архієрейська літургія в день престольного свята та збори духовенства Фастівського благочиння (Мотовилівка, Фастівське)

26 серпня 2021

26 серпня 2021 року, в день віддання свята Преображення Господнього та в день вшанування пам'яті святителя Тихона Задонського, єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в день малого престольного свята (святителя Тихона) Свято-Покровської парафії с. Мотовилівка.

У Макарові в день престольного свята відбулася архієрейська літургія (Макарівське)

02 серпня 2021

02 серпня 2021 року архієпископ Фастівський Даміан і Керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Бишівський Кирил звершили Божественну літургію в храмі пророка Божого Ілії смт Макарів у день престольного свята.

Змінено адресу сайту

10 липня 2021

 Шановні відвідувачі сайту!

Звертаємо Вашу увагу на те, що адресу сайту Макарівського вікаріатства змінено.
Тепер вона має закінчення kyiv.ua.

Приходьте знову на нашу сторінку, ми завжди Вам раді!

У Лишні, що постраждала від негоди, звершили богослужіння (Бишівське)

28 червня 2021

28 червня 2021 року, в перший день Петрового посту, в свято святителя Михаїла, першого Митрополита Київського, єпископ Бишівський Кирил звершив літургію в парафіяльному комплексі храму преподобної Параскеви Сербської с. Лишня.

Саме цього дня шість років тому тут відбулося освячення верхнього храму, присвяченого святому священномученику Клименту Римському.

Також духовенство та парафіяни молитовно та матеріально долучилися до подолання наслідків місцевого погодного катаклізму.

Владика очолив літургію на третій день П'ятдесятниці (Великий Карашин, Бишівське)

22 червня 2021

22 червня 2021 року, в третій день свята Пресвятої Трійці, єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі с. Великий Карашин Бишівського благочиння.